11-ti Oktomvri -hotel Murite Bansko
Grand Travel Macedonia > Tours > Празнични патувања > 11-ti Oktomvri -hotel Murite Bansko

Вид на сместување ↓ ALL INCLUSIVE<br/ >Мин. 2 ноќевања
АЗАЛИА – Двокреветна соба (2+0) 28€
АЗАЛИА – Едноспален апартман (2+2) 31€
АЗАЛИА – Двоспален апартман (4+2) 31€
ОРХИДЕА – Двокреветна соба (2+0) 27€
ОРХИДЕА – Едноспален апартман (2+2) 30€
ОРХИДЕА – Двоспален апартман (4+2) 28€
• Дете од 0-5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
• Прво дете од 06-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Второ дете од 06-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
• Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст
• За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :
√ Ноќевање на база ALL INCLUSIVE (појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци до 22 часот)
√ Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен и надворешен базен, сауна, парна бања, турска бања, релакс зона, фитнес)
√ Детски кат, интернет, паркинг
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

SHARE
  • ДЕСТИНАЦИЈА:Банско
  • ВРЕМЕТРАЕЊЕ:0 денови
  • ДАТА : Oct 11 - Oct 11
    • Хотел:4 Звезди
    • Сместување на база на:Ноќевање со појадок
    • Веб страна:www.grandroyale.bg
  • ЦЕНА :

РЕЗЕРВИРАЈТЕ ONLNIE
НАПРАВЕТЕ РЕЗЕРВАЦИЈА


captcha