Хотел “Prun Lodge”4*-Банско
Grand Travel Macedonia > Tours > Зима 2020 > Хотел “Prun Lodge”4*-Банско

Хотел ПЕРУН ЛОЏ 4* – Банско

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА - 20% ПОПУСТ за НОВА ГОДИНА 
- период на престој 28.12-02.01.2020 
- минимален престој - 3 ноќевања
PERUN LODGE 4* – Банско
www.perunlodge.bg
Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 
20% попуст за резервација и уплата до 30.09.2019 | 15% попуст за резервација до 31.10.2019 
10 попуст за резервација до 30.11.2019
 БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-28.12.2019 и 19.01-20.04.2020
(Попустот за рана резервација и бонусите се комбинираат)
Цените се по лице за 1 ноќ.  28.12-03.01.2020 04.01-18.01.2020 21.12-27.12.2019 01.12-20.12.2019
на база ПОЛУПАНСИОН 19.01-03.03.2020 04.03-20.04.2020
Студио 2+1                      64€                     40€                      39€                        32€
Едноспален апартман 2+2                      75€                     43€                      42€                        35€
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, ски гардеробер, интернет во лоби.
Доплата за паркинг (на рецепција) – 9€ на ден.
Дополнителни услови : 
▪ Дете до 4.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло – 18€ на ден
▪ Дете од 5-11.99 год. на редовно легло – 25% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло  – 25% попуст
▪ Доплата за еднокреветна соба : 22€ на ден (не важи за 28.12-03.01.2020, не се пресметува попуст за рана резервација)
 Доплата за новогодишна вечера (НЕзадолжително – нема слободни места) – на 31.12 нема регуларна вечера
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

SHARE
  • ДЕСТИНАЦИЈА:Банско
  • ЦЕНА :