Vila Ana – Nea Flogita
Grand Travel Macedonia > Tours > Vila Ana – Nea Flogita

ВИЛА АНА Нea Флогита

Неа Флогита е популарна туристичка дестинација, позната по својата голема песочна плажа која е долга 2 км и своето шеталиште кое е популарно во вечерните часови за прошетка. На самото шеталиште може да се најдат безброј таверни, барови, кафулиња, слаткари и ноќни клубови.

Вила Ана се наоѓа на само 50 метри од прекрасната песочна плажа во центарот на Флогита.Вилата располага со четирикреветни и петокреветни апартмани. Секој апартмaн има по две простории, спална и комплетно опремена кујна со додатни лежаи, бања, клима, интернет и ТВ (вклучени во цената).

ПОПУСТ ЗА РАН БУКИНГ ОД 10%  ДО 20 ФЕВРУАРИ

Вонсезонски Цени

 

Термин Ноќевања   2+2   3+2
27.05 – 03.06 7   125 *   150 *
03.06 – 10.06 7   175 *   200 *
10.06 – 17.06 7   205   230
17.06 – 24.06 7   255   280

 

Сезонски цени

 

Термин Ноќевања   2+2   3+2
24.06 – 01.07 7   350   380
01.07 – 08.07 7   370   400
08.07 – 15.07 7   390   420
15.07 – 22.07 7   410   450
22.07 – 29.07   7   440   470
29.07 – 05.08 7   440   470
05.08 – 12.08 7   440   470
12.08 – 19.08 7   400   430
19.08 – 26.08 7   370   400

 

Вонсезонски Цени

 

Термин Ноќевања   2+2   3+2
26.08 – 02.09 7   305   330
02.09 – 09.09 7   275   300
09.09 – 16.09 7   175   200
16.09 – 23.09 7   125*  150*
23.09 – 30.09 7     80*  100*

 

 • Цените во табелите се објавени во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари.
 • Цените се дадени за наем на апартман без вклучен превоз.
 • Сместувањето во апартманите е најдоцна до 14 часот по локално време, а напуштањето на истите е во 10 часот по локално време.
 • Цените означени со ѕвезда (*) се промотивни и не подлежат на попусти за ран букинг.
SHARE
 • ДЕСТИНАЦИЈА:Неа Флогита
 • ВРЕМЕТРАЕЊЕ:126 денови
 • ДАТА : May 27 - Sep 30
  • Сместување:Апартманско
  • Одд. од плажа:50 метри
 • ЦЕНА :

РЕЗЕРВИРАЈТЕ ONLNIE
НАПРАВЕТЕ РЕЗЕРВАЦИЈА


captcha