Vila Dimitri 1 – Polihrono
Grand Travel Macedonia > Tours > Vila Dimitri 1 – Polihrono

ВИЛА Димитри Полихроно

Вила Димитри се наоѓа на само 150 метри од прекрасната песочна плажа во мирниот дел на Полихроно.Вилата располага со четирикреветни и петокреветни студија и петокреветен дуплекс апартман. И студиаа и апартмaнот се со  комплетно опремена кујна, бања, клима, интернет и ТВ (вклучени во цената).

ПОПУСТ ЗА РАН БУКИНГ ОД 10%  ДО 20 ФЕВРУАРИ

Вонсезонски Цени

 

Термин Ноќевања 1/4 студио 1/5 Дуплекс
27.05 – 03.06 7 110 * 120 *
03.06 – 10.06 7 125 * 135 *
10.06 – 17.06 7 200 * 220 *
17.06 – 24.06 7 270 300
24.06 – 01.07 7 300 340

 

Сезонски цени

 

Термин Ноќевања 1/4 студио 1/5 Дуплекс
01.07 – 08.07 7 330 395
08.07 – 15.07 7 400 470
15.07 – 22.07 7 450 520
22.07 – 29.07 7 450 520
29.07 – 05.08 7 450 520
05.08 – 12.08 7 450 520
12.08 – 19.08 7 450 520
19.08 – 26.08 7 410 470
26.08 – 02.09 7 350 430

 

Вонсезонски Цени

 

Термин Ноќевања 1/4 студио 1/5 Дуплекс
02.09 – 09.09 7 250 320
09.09 – 16.09 7 190 270
16.09 – 23.09 7 100 * 130 *
23.09 – 30.09 7 80 * 100 *

 

 • Цените во табелите се објавени во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари.
 • Цените се дадени за наем на апартман без вклучен превоз.
 • Сместувањето во апартманите е најдоцна до 14 часот по локално време, а напуштањето на истите е во 10 часот по локално време.
 • Цените означени со ѕвезда (*) се промотивни и не подлежат на попусти за ран букинг.
SHARE
 • ДЕСТИНАЦИЈА:Полихроно
 • ВРЕМЕТРАЕЊЕ:126 денови
 • ДАТА : May 27 - Sep 30
  • Сместување:Студија/Апартмани
  • Одд. од плажа:150 метри
 • ЦЕНА :

РЕЗЕРВИРАЈТЕ ONLNIE
НАПРАВЕТЕ РЕЗЕРВАЦИЈА


captcha