Vila Dimitri 6 – Polihrono
Grand Travel Macedonia > Tours > Vila Dimitri 6 – Polihrono

ВИЛА Димитри 6 Полихроно

Вила Никос се наоѓа на само 20 метри од прекрасната песочна плажа во центарот на Полихроно. Вилата располага со шестокреветни дуплекс апартмани  4 одделни простории (3 простории со по 2 кревета и 1 просторија во која е кујната) ,апартмaните се со  комплетно опремена кујна, бања, клима, интернет и ТВ (вклучени во цената).

ПОПУСТ ЗА РАН БУКИНГ ОД 10%  ДО 20 ФЕВРУАРИ

Вонсезонски Цени

 

Термин Ноќевања 1/6 Дуплекс
27.05 – 03.06 7   150 *
03.06 – 10.06 7   175 *
10.06 – 17.06 7   230 *
17.06 – 24.06 7 300
24.06 – 01.07 7 350

 

Сезонски цени

 

Термин Ноќевања 1/6 Дуплекс
01.07 – 08.07 7 380
08.07 – 15.07 7 440
15.07 – 22.07 7 530
22.07 – 29.07 7 530
29.07 – 05.08 7 530
05.08 – 12.08 7 530
12.08 – 19.08 7 530
19.08 – 26.08 7 450
26.08 – 02.09 7 370

 

Вонсезонски Цени

 

Термин Ноќевања 2/2 Апартман
02.09 – 09.09 7 300
09.09 – 16.09 7 220
16.09 – 23.09 7   150 *
23.09 – 30.09 7   100 *

 

 • Цените во табелите се објавени во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари.
 • Цените се дадени за наем на апартман без вклучен превоз.
 • Сместувањето во апартманите е најдоцна до 14 часот по локално време, а напуштањето на истите е во 10 часот по локално време.
 • Цените означени со ѕвезда (*) се промотивни и не подлежат на попусти за ран букинг.
SHARE
 • ДЕСТИНАЦИЈА:Полихроно
 • ВРЕМЕТРАЕЊЕ:126 денови
 • ДАТА : May 27 - Sep 30
  • Сместување:Апартманско
  • Одд. од плажа:20 метри
 • ЦЕНА :

РЕЗЕРВИРАЈТЕ ONLNIE
НАПРАВЕТЕ РЕЗЕРВАЦИЈА


captcha